Hakan Sancak, Digital Marketing Specialist

Hakan Sancak, Digital Marketing Specialist

Bi’dolu Merhabalar,

Ben Hakan Sancak. 5 yıldır dijital pazarlama alanında çalışıyorum ve bugün size bidolubaski.com ile 10 ay önce başlayan ve hala devam eden serüvenimi anlatacağım, toplaşın!

Geçtiğimiz sene bidolubaski.com Pazarlama departmanında Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalışmaya başladım. Departman olarak amacımız; markamızı olabildiğince çok müşteri ile bir araya getirmek ve paydaşlarımızla aramızdaki iletişimi kuvvetlendirmek. Benim için; insanlara dokunan projeler hazırlamak ve bu projeleri başarmak oldukça tatmin edici süreçler.

Bidolubaskı, pek çok firmada gördüklerimin aksine, içerisinde farklı renklere sahip insanların birlikte uyum içinde çalıştığı bir firma. Her gün büyüyen yapısına rağmen, vizyon ve misyonundan ödün vermeyen anlayış ve çalışanlara verilen değer benim için oldukça kıymetli. Ben de bu rengarenk ekip içerisinde öne çıkan bir renk olmaktan ve ortaya çıkardığımız birbirinden güzel tablolara rengimi bulaştırmış olmaktan ötürü gururlu ve mutluyum.

Her insanın farklı ve kendine özel bir rengi olduğuna inanıyorum. Bu nedenle de, ellerinde capcanlı renkleri olan ve başarılı bir resmin parçası olma heyecanına sahip kişilerle çalışmak isterim.

İşin özü; havuz çok güzel, gelsene!