Hakkımızda

Türkiye’nin en büyük online matbaası bidolubaski.com ile tüm baskı ihtiyaçlarınız ücretsiz kargo ile kapınızda!

bidolubaski.com ile kartvizitten el ilanına, afişten antetli kağıda, Amerikan servisten bayrak çeşitlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm baskı ürünlerini bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve gün geçtikçe artmaya devam eden ürün sayısı ile bidolubaski.com yıllardır baskı dendiğinde akla gelen ilk adres.

Kolaylık prensibi üzerine kurulan altyapısıyla ‘hızlı’ ve ‘kaliteli’ hizmet alabileceğiniz bidolubaski.com ile geleneksel matbaa süreçlerinin sebep olduğu zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyoruz. bidolubaski.com üzerinden verdiğiniz siparişleri son teknolojiye sahip makinelerle üretip Türkiye’nin neresinde olursanız olun ‘tam zamanında’ size teslim ediyoruz.

Avantajlarımız

  • Tüm baskı ihtiyaçlarınızı internet sitemiz üzerinden kolayca alıyor, ürünlerinizi adresinize kadar ücretsiz kargo ile gönderiyoruz.
  • Hangi sektörde ve hangi boyutta olursa olsun firmanızın tüm matbaa ve baskı ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılama imkanı sunuyoruz. Bu sayede geleneksel matbaa süreçlerinin getirdiği iş yükünden kurtuluyorsunuz.
  • Türkiye’nin neresinde olursanız olun, kaliteli ve hızlı hizmet alabilme imkanını size sunuyoruz.
  • Kullanıcı dostu tasarımımız ve altyapımız ile aradığınız her bilgiye veya ürüne kolayca ulaşabilir, kafanıza takılan sorular için ‘Bize Sorun’ bölümünü kullanarak bizlerle mesajlaşabilirsiniz.
  • Uzayıp giden yüz yüze görüşmelerle vakit kaybetmezsiniz ama yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefon ya da mesaj ile bize ulaşabilirsiniz.
  • Termin ve sevkiyat süreçlerinde sorun yaşamazsınız, ürünleriniz kargo aracılığıyla belirtilen sürede adresinize teslim edilir.

Hadi siz de zaman kaybetmeden online matbaa dünyasının ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayın!

For English

bidolubaski.com is a W2P(Web-to-Print) company that allows SME’s to acquire all printing materials through an online platform. bidolubaski.com was founded in 2014​ to ensure that you have the most suitable prices for quality printing products. We are the biggest online printing company among the commercial printing market that is worth 10 billion Turkish Liras. With our wide range of products and a customer-focused approach, we offer an unmatched service to small and medium-sized companies. By using of latest technologies, we eliminate the waste of time and money caused by traditional printing processes.

We are committed to provide the best service for our customers and to be a love brand. On the other hand, we are also aware that the best way to be the best, is through a good working environment and a successful team. Therefore, we strive to contribute to our colleagues’ happiness, their self-improvement and career goals. We are trying to create an organizational culture in which everybody in the company can have equal standing to shape the brand’s future.

We are also making remarkable investments to become one of leading tech-companies. With our skilled software team, we develop software for many areas needed within the company, and we compete with our competitors in this field worldwide.

Bidolubaski.com with Advantages

  • We offer you the possibility to purchase all your printing needs from a single platform with the best prices.
  • We make fast, high quality and affordable service accessible for everyone.
  • We send your products with free shipping anywhere in Turkey.
  • We are always ready with our customer support team to assist you anytime you need.