Haluk Kurtuldu, Product Specialist

Haluk Kurtuldu, Product Specialist

Ben Haluk Kurtuldu. Bidolubaskı ekibine 4 ay önce, “Ürün Uzmanı” olarak katıldım. Üniversite sonrasında Bursa’da bir süre yaşadıktan sonra tekrar İstanbul’a geri dönmek benim için büyük bir karar oldu. E-ticaret sektörünü daha önceden görmüş olmam, nasıl bir ortamla karşılaşabileceğim konusunda beni biraz germişti. Fakat Bidolubaskı’ya girdiğimden itibaren samimi, dinamik, rahat, sana ve senin fikirlerine önem veren bir yerde olduğumu hissettim.

İş olarak çoğu insanın hiç bilmediği bir sektör fakat içine girdiğiniz anda sizi kucakladığını hissedebiliyorsunuz. Çoğu şirkette belirli pozisyonlar ve belirli işler için çalışmanız beklenirken, burada istediğiniz her şeyi yapmakta özgürsünüz. Bu derece hızlı büyüyen bir firmada olmak gerçekten zor bulunacak bir fırsat.

Burada yenilikçi ve teknolojik bir ekosistemin içinde olduğumuz için gelişmeleri yakından takip ve tecrübe etme olanağımız oluyor. Sürekli yapılan etkinlikler de yeni kişilerle ve sektörlerle tanışmamıza olanak sağlıyor.

Kendini geliştirmek, sınırlarını zorlamak ve aynı zamanda yakın arkadaşlıklar kurmak istiyorsan senin de yerin burası. Deniz manzaralı ofisimize seni de bekliyoruz.