Nilgün Türker, General Support Intern

Nilgün Türker, General Support Intern

Ben Nilgün Türker,

Bidolubaskı’ya katılma süreci benim için şanstan ibaretti diyebilirim, hem de en güzel şans. 2017 Haziran ayından bu yana bu ailedeyim ve benim için büyük bir tecrübe olma yolunda hızla ilerliyor.

Çalışmaya başladığım zaman henüz okuduğum bölüm olan Marmara Üniversitesi Basım Teknolojileri’nden mezun olmamıştım yani hem okulu hem çalışma hayatını beraber yürütüyordum. Zorlandığım zamanlar oldu ama ekip ve çalışma arkadaşlarım her konuda bana destek olmaktan her koşulda bana bilgilerini aktarmaktan vazgeçmedi. Tabii ki de ben de her zaman bana gösterileni en hatasız ve güzel şekilde yapmaya çalıştım, yapabildiğimi de düşünüyorum. Okul ile çalışma hayatı aynı anda gerçekten zor oluyor ama inanılmaz harika tecrübeler kazanıyorsunuz mezun olmayan arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye ederim.

Şu an Tedarik Zinciri departmanında çalışıyorum. Burada üretim, planlama ve satın alma gibi alanlara destekte bulunuyorum. Yaptığım iş aslında benim açımdan oldukça öğretici. Okulda öğrendiğim çoğu bilgiyi burada gönül rahatlığı ile uygulayabiliyorum. Bu da oldukça harika hissettiriyor.

Eğer siz de benim gibi böylesine muazzam bir ortamda tecrübe edinmek istiyor veya tecrübelerinize tecrübe eklemek istiyorsanız aramıza bekleriz.